==> PovídQy na přání jsou pozastaveny na neurčito!Jedinná povídQa je pro Leniku,která jí má za vítězství v SONB tak v ní budu pokračovat dál!Až se mi dostaví trochu víc inspirace tak budu pokračovat!Jinak se mocinQy omlouvám! <==

http://www.smileygarden.de/smilie/Pinkis/smileygarden.de_pinki47.gif>>> Hledám spoluadminku / admina <<< http://www.smileygarden.de/smilie/Pinkis/smileygarden.de_pinki47.gif

pixels

2. Nová informace a probuzení

29. ledna 2010 v 4:27 | VendýseQ |  Nebezpečí
Takže tento díl jsme splácali teď v noci ... i když se vám zdá že teď kecám je to pravda ... od půl jedenáctý se tu s tím se*eme ale mě se pořád zdá že je to takový nic moc ... ale asi je to taky tím že jsme unavený ... přece jenom je to taky tím že je 4:23 ale co ... vám je to asi jedno :-D :-D no nevadí přeju hezkou zábavu ;-) :-) :-* a ať se líbí :-)


2. Nová informace a probuzení

V mém pokoji jsme se dívali na film a pak jsem šla spát. Usnula jsem v Edwardově pevném a studeném objetí. Ráno jsem se probudila asi kolem deváté.A vypadalo to,že jsem spala velmi klidně,protože jsem se probudila úplně ve stejné pozici jako jsem včera usínala.Podívala jsem se na Edwarda,který mě neustále pevně objímal a celou dobu sledoval.
"Dobré ráno Bells."usmál se na mě.
"Dobré ráno."opětovala jsem mu úsměv.
"Copak se ti zdálo pěkného?"zeptal se mě a pohladil mě po tváři.
"A víš že ani nevím ... "zapřemýšlela jsem a doufala že si vzpomenu abych mohla Edwardovi odpovědět na otázku ... ale nic.
"Jacob byl venku celou noc?"zeptala jsem se naoplátku já.
"Ano ... celou noc.I s Embrym,a musím říct,že hlídali fat poctivě."usmál se.
Taky jsem se usmála:"Nechtěl bys abych sem pozvala Jacoba a aby ti třeba řekl co našel a tak?"zněla další moje otázka.
Edward se zamyslel."Dobře,zavolej mu ať přijde dnes odpoledne."řekl nakonec.
"Tak já mu zavolám a potom si půjdu udělat snídani."řekla jsem a zvedla jsem se z postele.Oblékla jsem se a zavolala jsem Jacobovi."Jasně že přijdu,zrovna jsem ti chtěl volat ohledně včerejška,něco se stalo."souhlasil Jacob.Zavěsila jsem to a šla dělat snídani.
Po snídani jsme s Edwardem vyrazili k nim domů.U Cullenů jsem byla vždy vítána s otevřenou náručí. S Edwardem jsem u něho strávila celé dopoledne a v poledne jsem se i s Edwardem vrátila zpět domů. Pozdravili jsme Charlieho a šli ke mně. Chvilku jsme leželi na posteli a povídali si o škole. V tom se ozval zvonek u dveří a po chvilce jsem uslyšela. "Ahoj Jakobe! Jak se máš?" pozdravil Charlie Jacoba s úsměvem "Ahoj Charlie. Mám se dobře….Máš doma Bellu?"
zeptal se Jacob a koukl se směrem k mému pokoji. V tom jsem vyběhla a pozdravila jsem ho. "Pojď, jdeme ke mně do pokoje." Řekla jsem Jakobovi. Chytla jsem ho za ruku a odvedla jsem ho do pokoje.
Edward už neležel na posteli,ale seděl u stolu
Na postel si ted místo něj sedl Jacob a já si šla sednout Edwardovi do klína. Zatřásla jsem se zimou. Před chvílí jsem držela Jakobovu rozpálenou ruku a teď to bylo jako bych ležela ve sněhu.
"Tak co v noci?" zeptala jsem se..
"Kolem tvého domu jsme ucítili stopy toho upíra. Po pravdě…čekal jsem to, ale tak blízko ne… vedli skoro až ke dveřím u domu." Podíval se na mně a pokračoval: "Šli jsme po jeho stopách, ale opět jsme je ani ne po kilometru ztratili." Smutně sklopil zrak.
"Nebuď z toho smutný Jakobe, dělal jsi co si mohl a ještě mám u sebe Edwarda, takže jsem v naprostém bezpečí. " usmála jsem se na něj abych ho trochu povzbudila a zbavila obav.
Pousmál se "Dobře…" řekl nakonec.
"A hodláš tu v noci zase pobíhat okolo domu?" promluvil konečně i Edward.
"Jestli ti to vadí…" řekl Jacob a chtěl se začít hádat.
"Ne nevadí jen se ptám" pokrčil Edward rameny.
"Dobře…A ano…hodlám i dnes v noci pobíhat kolem domu. " odpověděl celkem nepřátelsky.
"Mohl bys změnit tón hlasu prosím?" zeptal se Edward zdvořile.
"Mohl by ses přestat tak blbě ptát?" odvětil Jacob.
"Kluci!!!" nevydržela jsem to: "Prosím přestaňte…alespoň kvůli mně." Udělala jsem psí oči.
"Dobře, omlouvám se" řekli jednohlasně.
Pousmála jsem se. "Děkuju vám" podívala jsem se na Edwarda a pak na Jacoba.
Po pár minutách ticha už mi to připadalo velmi nepříjemné. Chtěla jsem promluvit ale Jacob mně předběhl. "Už asi půjdu." řekl a zvedl se z postele.
"Měj se, Jakobe." Usmála jsem se. "A hodně štěstí v noci." Dodala jsem se smíchem.
"Jo…" řekl poněkud s nezájmem a odešel. Ještě jsem slyšela jak se s ním loučí Charlie a potom už se ozvalo bouchnutí dveří. Podívala jsem se z okna, ale stále jsem seděla Edwardovi na klíně a tak jsem spatřila jen krátce odbíhajícího Jacoba.
Celý zbytek odpoledne jsme jen s Edwardem leželi v posteli a on mi četl svou oblíbenou knížku. Už se stmívalo a tak jsem na Charlieho požádání šla uvařit večeři. Šla jsem dolu do kuchyně už bez Edwarda, ten ležel pořád nahoře. Stála jsem u plotny, v tom se Charlie zvedl z pohovky a šel si sednout do kuchyně
"Co chtěl Jacob? Myslel jsem si, že si jde jen tak popovídat, ale nebyl tam moc dlouho. " zeptal se Charlie zvědavě.
"No… vlastně nic nechtěl… to já… potřebovala jsem pomoct s úkolem" zalhala jsem. Bylo mi jasné, že s Charlie nebude dále vyptávat. Zabručel, sáhl pro noviny a četl si. Najedli jsme se a pak jsem šla za Edwardem do pokojku. Lehla jsem si na postel k Edwardovi a usnula jsem.

V noci mně vzbudila hrozná zima v pokoji,. Měla jsem stále zavřené oči a natáhla jsem ruku jakože obejmu Edwarda, ale nebyl tam. Zprudka jsem se zvedla a otevřela oči. Edwarda jsem nikde neviděla. Zaslechla jsem Jakobův roztřesený hlas venku, protože bylo otevřené okno.
Šla jsem k oknu a vyklonila jsem se. Zahlédla jsem Edwarda a Jacoba jak si povídají. Došlo mi, že se nejspíš něco stalo. Vzala jsem si bundu a potichu, aby mně Charlie neslyšel, jsem šla ven. Jakmile jsem za sebou zavřela dveře, rozběhla jsem se k Edwardovi.. Ten se trochu podivil a objal mně jednou rukou. Podívala jsem se na Jacoba a spatřila jeho lesklé oči. "Ty brečíš ,Jakobe? Co se stalo?!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angelique Darling Angelique Darling | E-mail | Web | 29. ledna 2010 v 15:00 | Reagovat

ahojky,tak to jsem ráda a koukám že jste napsali i třetí dílek :)
ale přečtu si ho až po víkendu tedkon jedu na hory a diplomek bude tak až povíkendu...pppp užij si víkend :-*

2 Twitty - holka  z ICQ Twitty - holka z ICQ | 29. ledna 2010 v 20:27 | Reagovat

pěkné ;) jen tak dál

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama